Konsultant Utrzymania i Rozwoju Systemu

praca it: etat dla ITFS / Warszawa

Tagi: SAS Unix Linux Oracle Teradata SQL Bash Perl

Opis stanowiska pracy

itfs.pl

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz pośredniczymy przy tworzeniu zespołów specjalistów IT.

Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę z kandydatami. Osobom zainteresowanym pracą w innych miastach Polski lub za granicę – dajemy taką możliwość. Stale nawiązujemy nowe kontakty i bierzemy udział w nowych projektach. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. utrzymania i rozwoju systemu

Poszukujemy konsultanta dysponującego zarówno wiedzą techniczną jak i dobrze rozwiniętymi umiejętnościami w zakresie komunikacji i pracy zespołowej.

Zależy nam na podjęciu współpracy z osobą o dużych ambicjach zawodowych, nastawionymi na rozwój oraz stałe doskonalenie swoich umiejętności w obszarze IT. Oferta stanowi doskonałą okazję na zdobycie doświadczenia w prestiżowym projekcie informatycznym o dużym zasięgu.

Opis stanowiska:

Podstawowe informacje:

- Miejsce pracy: Warszawa

- Termin rozpoczęcia: ASAP (“od zaraz”)

- Przedział wynagrodzenia: 4.000- 8.000 zł/ msc (uzależnione od doświadczenia, przy kontrakcie podnosimy stawki)

- Liczba wakatów: 1

- Tryb pracy: Cały etat

- Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę (do indywidualnego ustalenia)

Zakres zadań na stanowisku:

- Utrzymanie i administrowanie systemami,

- Identyfikacja, rozwiązywanie i dokumentowanie pojawiających się problemów,

- Wdrażanie zmian w utrzymywanych systemach,

- Pomoc techniczna dla użytkowników systemu,

- Udział w rozwoju i testowaniu utrzymywanych systemów,

- Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac.

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie (preferowane techniczne) lub studenci IV i V roku,

- Znajomość architektury relacyjnych baz danych (Oracle lub Teradata) oraz języka SQL,

- Znajomość środowisk Unix/Linux (w tym programowania w Bash lub Perl),

- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną,

- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

- Znajomość zagadnień związanych z wersjonowaniem (np. SVN)

- Znajomość technologii PHP (Zend framework) oraz Apache,

- Znajomość branży telekomunikacyjnej,

- Doświadczenie w firmach konsultingowych oraz przy projektach utrzymania systemów.

Dodatkowe informacje:

Cenimy czas kandydatów dlatego prowadzimy przejrzysty i sprawny proces rekrutacji:

1. Rozmowa telefoniczna z konsultantem ITFS,

2. Rozmowa z PM projektu,

3. Zaproszenie na ćwiczenia weryfikujące umiejętności,

4. Rozpoczęcie pracy.

Zależy nam na satysfakcji kandydatów, dlatego oferujemy:

- Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych na świecie przedsiębiorstw software’owych,

- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, szkolenia, zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży,

- Doskonała szansa na dynamiczny rozwój kariery zawodowej,

- Przejrzyste warunki współpracy, możliwość realizacji kolejnych ciekawych projektów z ITFS.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-05
Wyświetlona: 5495 razy