Senior Java Developer - Gdańsk

zlecenia it dla ITFS / Gdańsk

Tagi: Java/J2EE/Test-Driven Development Agile Development UML Jira

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży IT. Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno polski rynek jak i inne kraje Europy.
ITFS specjalizuje się w outsourcingu specjalistów, kadr oraz procesów informatycznych.
Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu: wdrożeń i administracji systemami, bezpieczeństwa, zarządzania projektami.
Zapraszamy do współpracy konsultantów IT i developerów zainteresowanych nowymi projektami zarówno w Polsce jak i pozostałych krajach Europy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i pozostawienia CV wraz z dodatkowymi informacjami. Skontaktujemy się, aby na przedstawić aktualne oferty.

www.itfs.pl

Senior Java Developer – Gdańsk

Informacje organizacyjne:
Miejsce Pracy: Gdańsk (Przymorze)
Termin rozpoczęcia: ASAP
Przedział wynagrodzenia: 7 000 – 12 000 netto/ msc + VAT

Zakres zadań:
• Współpraca z polskim i holenderskim zespołem w projekcie związanym z bezpiecznym logowaniem i uwierzytelnianiem
• Praca z użyciem frameworków: Spring, MVC, Hibernate
• Udział w spotkaniach projektowych,
• Dbałość o wysoką jakość wytwarzanych rozwiązań

Wymagania:
• Wiedza z zakresu projektowania systemów opartych na platformie Java/J2EE
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyczne)
• Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane umiejętności, rozwiązania wykorzystywane na stanowisku:
• Test-Driven Development, Agile Development, UML, Jira
• Secure software development
• OAuth 2.0, OpenID, SAML 2.0, OpenID Connect
• Encryption
SVN, Jenkins, Jir
• Doświadczenie w programowaniu na platformie iOS
• Znajomośc jezyków zapytań SQL/JPQL

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Nowoczesne technologie, metodologie i procesy pracy (Agile/Scrum)
• Zespół, w którym panuje kultura dzielenia się wiedzą
• Przyjazną atmosferę (wsparcie ze strony zespołu, imprezy integracyjne, sportowe ligi firmowe)
• Możliwość wyjazdów zagranicznych
• Możliwość rozwoju w międzynarodowym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku IT

Dodatkowe informacje:
• W celu wdrożenia do projektu planowana jest 1-2 tyg. delegacja – pokrywamy koszty wyjazdu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-05
Wyświetlona: 6350 razy