java technical team leader

praca it: etat dla Data Invest / Toruń

Tagi: JAVA TECHNICAL TEAM LEADER

Miejsce pracy: Toruń

Główne zadania:

Zarządzanie pełnym cyklem procesów wytwarzania oprogramowania w ramach realizowanych projektów
Komunikacja z product ownerem dotycząca krótko i długoterminowych celów projektowych
Projektowanie aplikacji klasy enterprise dla klientów biznesowych
Zarządzanie kilkuosobowym zespołem programistów
Dobór odpowiednich członków zespołu do realizacji postawionych celów biznesowych

Wymagania:

Kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu pracami nad rozwojem oprogramowania / zarządzaniu zespołem programistów
Doświadczenie w prowadzeniu projektów w Java EE / Spring (co najmniej 2 lata)
Znajomość silników bazodanowych PostgreSQL, Oracle
Doświadczenie w realizacji projektów wykorzystujących continuous delivery
Wiedza i umiejętność praktycznego zastosowania metodyk TDD/BDD
Wysoka dbałość o jakość produktu
Praktyczna znajomość metodyki scrum
Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub podobne

Oferujemy:

Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w sektorze zaawansowanych technologii i IT
Możliwość rotacyjnej pracy nad szerokim zakresem projektów w wielu branżach
Perspektywę szybkiego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Wynagrodzenie w ramach umowy o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-05
Wyświetlona: 6392 razy