Programista Java

praca it: etat dla O&S Computer-Soft / Katowice

Tagi: Programista Java Eclipse praca Radzionków

O&S Computer-Soft jest firmą działającą w branży teleinformatycznej od 1992 roku. Jej dynamiczny rozwój zapewnia skala innowacyjności realizowanych projektów. Własne rozwiązania techniczne stanowią bazę do rozwoju produktów rynkowych – systemów dla biznesu.
Nasze projekty to wielowarstwowe systemy wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Tworzymy zarówno aplikacje desktopowe jak i webowe. Obecnie pracujemy dla dużych, polskich klientów komercyjnych jak również dla administracji publicznej.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (o profilu informatycznym lub pokrewnym),
• doświadczenie w programowaniu oraz testowaniu wytworzonego kodu źródłowego,
• znajomość: JAVA, Java EE, Eclipse, MySQL (lub podobna), PrimeFaces, RichFaces, IceFaces, Hibernate, JSF 2.0, EJB 3.0, JPA 2.0, JRabbit

Obowiązki:
Tworzenie szczegółowego projektu implementacji wybranych funkcjonalności systemu; nadzór nad zgodnością kodu źródłowego z określonymi w organizacji wytycznymi; oprogramowanie wymagań systemowych zgodnie z założeniami projektowymi; jednostkowe testowanie wytworzonego kodu lub jego fragmentów oraz poprawa błędów; utrzymanie istniejących aplikacji

Oferujemy:
• Miejsce pracy – Radzionków
• atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do posiadanych kompetencji (6.000-10.000 zł)
• stabilne zatrudnienie, długoterminowe projekty
• szkolenia branżowe
• pionową formę awansu
• elastyczne formy zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-07
Wyświetlona: 5271 razy