Administarator ds. wirtualizacji

praca it: etat dla New-Invest / Toruń

Tagi: VMware SAN Storage Hyper-V

Twoje zadania:
- Administracja systemami wirtualizacji VMware,
- Zarządzanie systemami wirtualizacji
• nadzorowanie systemów wirtualizacji pod kątem prawidłowości ich funkcjonowania, serwisowanie w ustalonym oknie czasowym
• terminowe wykonywanie niezbędnych działań testowych i rutynowych
• monitorowanie wydajności systemów wirtualizacji, pojemności oraz poziomu wykorzystania zasobów,
• rozbudowa systemów (sprzętowa oraz systemowa) według ustalonego projektu.
- Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technicznej systemów wirtualizacji oraz kontrola zmian wprowadzanych do nich.

Wymagania:
- Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy z systemem wirtualizacji VMware,
- Doświadczenie w obsłudze dużych środowisk wirtualnych (ponad 50 hostów fizycznych),
- Dobra znajomość technicznego języka angielskiego,
- Zdolność w okresach przejściowych do pracy w trybie 24/7,
- Wiedza dotycząca sieci SAN, doświadczenie w pracy z macierzami.

Mile widziane:
- Praktyczna wiedza dotycząca technologii Hyper-V,
- Praktyczna wiedza dotycząca systemów backupowych, systemów macierzy dyskowych klasy enterprise,
- Praktyczna wiedza na temat systemów Windows i Linux

Oferujemy:
- Stabilną i atrakcyjną pracę w zespole profesjonalistów,
- Umowę o pracę na pełny etat, na czas nieokreślony,,
- Dostęp do najnowszych technologii,
- Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
- Prywatna opieka medyczna

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-07
Wyświetlona: 5963 razy