Programista systemów embedded

praca it: etat dla CYCLAD / Wrocław

Tagi: C C++ Assembler

Opis stanowiska:
• Tworzenia oprogramowania dla systemów sterowania, komunikacji i wizualizacji
• Wdrażania oraz testowanie oprogramowania nowych systemów
• Utrzymanie wysokiej jakości oprogramowania

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, stopień doktora w dziedzinie informatyki lub pokrewne
• Bardzo dobra znajomość języków programowania: C/C++, Assembler (ASM )
• Znajomość mikrokontrolerów, np. ARM Cortex M3, V850, M16c, 78K
• Umiejętność posługiwania się narzędziami typu: programatory, debuggery, systemy kontroli wersji
• Znajomość systemów operacyjnych czasu rzeczywistego, komunikacji między układami oraz zagadnień
z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej
• Dobra znajomość języka angielskiego oraz mile widziana znajomość języka niemieckiego
• Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
• Ciekawą współpracę z zespołami o różnych specjalizacjach (.NET, embedded, mobile)
• Indywidualny wpływ na rozwój ośrodka R&D
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-11
Wyświetlona: 4952 razy