Senior Web Developer - Edinburgh

praca it: etat dla Peakstaff Recruitment Services / Edinburgh UK

Tagi: Senior Web Developer

Senior Web Developer – Edinburgh, UK

Dla Naszego klienta z branży IT poszukujemy Senior Web Dewelopera do pracy w Edinburgh w Wielkiej Brytanii.

Senior Web Deweloper będzie samodzielnie odpowiedzialny za powierzone projekty od momentu powstania zapotrzebowania, aż do chwili ukończenia danego zadania, pracownik może być również poproszony o współpracę z innymi pracownikami przy realizacji większych projektów.

Obowiązki:

- rozwijanie, udoskonalanie strony witryny internetowej firmy
- podążanie wraz z rozwojem rynku i nieustanne poszukiwanie lepszych rozwiązań
- projektowanie nowych rozwiązań technicznych,
- obliczanie oraz planowanie nowych wdrożeń,
- kodeks jakości,
- doradzanie w zakresie nowinek technologicznych,
- rozwijanie oraz poprawa istniejących standardów rozwoju witryny internetowej,
- odpowiedzialność za jakość kodu witryny internetowej.

Wymagania:

- doświadczenie w rozwijaniu ASP.NET, aplikacji internetowych w C#
- doświadczenie w pracy na dynamic AJAX – driven przy użyciu JavaScript i CSS,
- doświadczenie XML – based Web Services,
- znajomość SQL
- doświadczenie w projektowaniu interfejsu użytkownika,
- motywacja do wykonywania projektów najwyższej jakości w wyznaczonych terminach

Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

W swojej aplikacji uwzględnij:

- referencje lub przykłady Twoich poprzednich projektów, jeśli są one dostępne
- zasugeruj książkę, blog, stronę internetową bądź magazyn, który powinniśmy przeczytać
- Zasugeruj problem, który chciałbyś dla nas rozwiązać,

Opisz krótko napisany przez Ciebie program/narzędzie, które ułatwiło Tobie bądź komuś innemu pracę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-07-29
Wyświetlona: 3559 razy