Product Owner

praca it: etat dla dotCommunity / Kraków

Tagi: Product Owner Product Manager healthcare medicine medical sector

Dla naszego Klienta firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, dostarczającej kompleksowe rozwiązania dedykowane w obszarach telekomunikacji, dla sektora medycznego, finansów i bankowości oraz rozwiązań dla biznesu szukamy osoby na stanowisko:

Product Manager/Product Owner
sektor medyczny

Zakres obowiązków:

  • rozwój i jakość produktu,
  • określenie i realizację wizji i kierunków rozwoju produktu,
  • współpracę z klientem zewnętrznym i wewnętrznym, w tym rozpoznanie potrzeb biznesowych i wprowadzanie zmian do produktu,
  • zarządzanie backlogiem produktu,
  • współpracę w zespole scrumowym,
  • współpracę z Product Ownerami oraz Project Managerami w ramach realizowanych projektów,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji typu B2B.

Szukamy osób:

  • z min. 2 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • ze znajomością sektora medycznego,
  • z praktyczną znajomością metodyk zwinnych (preferowane Scrum)
  • kreatywnych w zakresie poszukiwania nowych możliwości,
  • posiadających doświadczenie menadżerskie i w kierowaniu projektami,
  • ze znajomością zasad zwinnych metodyk wytwarzania oprogramowania,
  • z umiejętnością prowadzenia negocjacji i prezentacji,
  • posiadających umiejętność analizy i zrozumienia potrzeb klienta,
  • ze znajomością języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • gotowych do krótkich wyjazdów służbowych.

Jeśli Jesteś osobą cechującą się:

  • zdolnościami organizacyjnymi, przywódczymi i negocjacyjnymi,
  • komunikatywnością i wysoką kulturą osobistą,
  • samodzielnością i odpowiedzialnością,
  • umiejętnością pracy pod presją czasu,

….Ta oferta jest dla Ciebie!

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atmosferę opartą na współpracy,
  • ciekawą pracę dającą możliwości rozwoju zawodowego,
  • możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań,
  • bogaty pakiet socjalny – prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do obiadów, oferta kulturalna i sportowa, cykliczne imprezy integracyjne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-12
Wyświetlona: 6378 razy