iOS Developer- Gdańsk lub Warszawa

zlecenia it dla ITFS / Bełchatów

Tagi: iOS Developer

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży IT. Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno polski rynek jak i inne kraje Europy.
ITFS specjalizuje się w outsourcingu specjalistów, kadr oraz procesów informatycznych.
Świadczymy również kompleksowe usługi z zakresu: wdrożeń i administracji systemami, bezpieczeństwa, zarządzania projektami.
Zapraszamy do współpracy konsultantów IT i developerów zainteresowanych nowymi projektami zarówno w Polsce jak i pozostałych krajach Europy.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i pozostawienia CV wraz z dodatkowymi informacjami. Skontaktujemy się, aby przedstawić aktualne oferty.

www.itfs.pl

Informacje organizacyjne:

• Miejsce pracy: Gdańsk (Wrzeszcz) lub Warszawa (Śródmieście)
• Start: ASAP
• Forma współpracy: Kontrakt/umowa zlecenie
• Branża: media/internet
• Wynagrodzenia: 6 000- 8 000 zł netto + VAT

Zakres zadań:

• Współudział w analizie i projektowaniu architektury oprogramowania
• Proponowanie kierunku rozwoju technicznego aplikacji mobilnych
• Rozwój dotychczasowych aplikacji dla platformy iOS
• Wspieranie biznesu podczas projektowania aplikacji mobilnych
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

• Znajomość wzorców projektowych
• Bardzo dobra znajomość języka Objective-C
• Doświadczenie w pracy z Continous Integration
• Doświadczenie w pracy z systemem wersjonowania git
• Bardzo dobra znajomość środowiska Xcode lub AppCode
• Dobra znajomość środowiska OS X, architektury i UX systemu iOS
• Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
• Komunikatywność, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

• Udział w współtworzeniu produktów dla użytkowników
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Kontakt z nowymi technologiami oraz współpracę z doświadczonym zespołem
• Możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności
• Konkurencyjne warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-13
Wyświetlona: 5955 razy