Junior PHP Developer

praca it: etat dla Fuero Interactive / Warszawa

Tagi: Junior PHP Programista

Fuero Interactive to agencja interaktywna specjalizująca się w e-marketingu dla dużych klientów, jaki nowych start-up’ów. W związku z intensywnym rozwojem szukamy osoby na stanowisko Junior PHP Developer

Oferujemy:
pracę w doświadczonym, energicznym zespole
miłą atmosferę pracy w zgranym teamie
dogodną lokalizację biura (zaraz przy metrze)
adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie
możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności

Wymagania:
doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, Mercurial)
biegłość w obsłudze baz danych MySQL lub PostgreSQL
znajomość programowania obiektowego PHP
dobra znajomość HTML5, xHTML, JS, AJAX,
podstawowa znajomość CSS
teoretyczne podstawy modelu i metodyki MVC

Zadania:
tworzenie zaawansowanych oraz pełnych wyzwań serwisów i aplikacji internetowych
praca w zespole projektowym
projektowanie struktury serwisów internetowych
programowanie obiektowe PHP
tworzenie struktury baz danych (MongoDB lub MySQL)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-18
Wyświetlona: 5019 razy