Sharepoint Team Leader

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: sharepoint

Nasz Klient to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych , prężnie budująca relacje z partnerami strategicznymi firmy w celu oferowania rozwiązań informatycznych na najwyższym poziomie, wspierających najważniejsze procesy biznesowe
Obecnie poszukuje do swojego zespołu w Warszawie osoby na stanowisko:

Nr ref: WKC14STLIT
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełniła funkcję Team Leadera dla nowopowstałego zespołu Developerów .Net/SharePoint. Głównym zadaniem na tym stanowisku pracy będzie koordynowanie pracy Developerów w zakresie: projektowania, budowy, rozwoju oraz utrzymywania systemów na platformie klientów, w oparciu o technologię on-premise jak i cloud.

Obowiązki:
Projektowanie aplikacji wykorzystujących technologie Microsoft SharePoint
Kierowanie zespołem programistów zajmujących się budowaniem, dostosowywaniem i utrzymywaniem systemów informatycznych zbudowanych na bazie MS SharePoint
Projektowanie i szacowanie czasochłonności budowy systemów informatycznych w oparciu o zdefiniowane wymagania funkcjonalne

Wymagania:
Ukończenie studiów o profilu technicznym (np. informatyki, telekomunikacji, elektroniki)
Minimum 5 letnie doświadczenie w technologiach MS SharePoint
Doświadczenie w kierowaniu małym zespołem programistów lub nadzorowaniu pracy innych członków zespołu
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Chęć i umiejętność szybkiego uczenia się
Dodatkowym atutem będzie znajomość jednej technologii z poniższych: Nintex, SSRS, Performance Point

Klient oferuje:
Doskonałą atmosferę pracy
Atrakcyjny pakiet szkoleń i certyfikacji (również technologicznych)
Pracę w ambitnym, profesjonalnym zespole
Rozwój zawodowy
Możliwość długofalowej współpracy w ramach projektów firmy
Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty sportowej
Atrakcyjne wynagrodzenie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-21
Wyświetlona: 5629 razy