JavaScript Developer

praca it: etat dla MyNetwork Polska Sp. z o.o. / Tarnów

Tagi: java html css flash actionscript

MyNetwork Polska Sp. z o.o. – lider na polskim rynku e-learning.
Od 2002 roku doradzamy i wdrażamy innowacyjne i efektywne rozwiązania e-learning, skutecznie zwiększając przewagę konkurencyjną naszych Klientów, którymi są największe polskie i międzynarodowe firmy z branży finansowej, farmaceutycznej, motoryzacyjnej i telekomunikacyjnej.
Od początku naszej działalności notujemy dynamiczny wzrost (przychodów, kadry), który zawdzięczamy przede wszystkim zaufaniu jakim obdarzają nas Klienci oraz skutecznemu działaniu na rynku – oferowaniu funkcjonalnych i atrakcyjnych rozwiązań w dziedzinie e-edukacji.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Javascript developer
(praca w Tarnowie)

Poszukujemy osoby chcącej rozwijać się w branży e-learning i technologiach mobilnych.

Zakres obowiązków

• Budowanie narzędzi i standardów do tworzenia szkoleń e-learningowych na urządzenia mobilne
• Tworzenie szkoleń e-learning
• Analiza i poprawa błędów w działaniu szkoleń e-learning

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript
• Znajomość popularnych bibliotek programistycznych dla JavaScript
• Znajomość popularnych przeglądarek internetowych i ich charakterystyki
• Umiejętność programowania obiektowego
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi atutami będą

• Znajomość branży e-learning
• Znajomość środowisk i przeglądarek na platformach mobilnych
• Znajomość Adobe Flash i ActionScript 3.0
• Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu mobilnych aplikacji internetowych

Oferujemy

• Realny wpływ na kształt projektu, wybór technologii
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach
• Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji/doświadczenia
• Bogaty pakiet socjalny, w tym prywatna opieka medyczna oraz kafeteryjny system benefitów
• Poniedziałkowe śniadania
• Przyjazną atmosferę pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-21
Wyświetlona: 5839 razy