Java Developer

praca it: etat dla Eversoft Sp. z o.o. / Gdynia

Tagi: Java

Opis stanowiska:
- Rozwój oprogramowania;
- Udział w projektowaniu elementów systemu informatycznego.

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe (IT)
- Doświadczenie w programowaniu JAVA/JEE
- Znajomość EJB/JAVA
- Znajomość zagadnień technologiiwebowych (protokół http, certyfikaty, HTML/DHTML, CSS, JavaScript)
- Praktyczna znajomość technologii i rozwiązań RIA (GWT / ExtGWT, Ajax)
- Znajomość zagadnień i technologii/narzędzi integracyjnych (ESB, SOA, WebService, SOAP, Apache CXF)
- Znajomość: SQL, XML (XML-Schema, XSLT, SOAP,XPath itp.), GWT, JSP/Servlets/JSF/JEE,HTTP, Spring, CSS, znajomość wzorców projektowych
- Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- Umiejętność organizacji pracy własnej oraz współpracy w zespole
- Umiejętność identyfikacji zagrożeń i możliwości

Mile widziani Programiści chętni do realizowania projektów również zagranicą – wyjazdy krótko lub/i długo terminowe.

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwojowych projektach
- Możliwość elastycznej formy współpracy (umowa o pracę lub umowa cywilno-prawna /DG)
- Pracę w młodym i dynamicznym zespole
- Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
- Pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-21
Wyświetlona: 3484 razy