Grafik na bieżące potrzeby firmy

zlecenia it dla Axeleron / Poznań

Tagi: Grafik

Zakres obowiązków zawiera:
- Projektowanie stron internetowych, ich elementów oraz interfejsów aplikacji;
- Przygotowywania interaktywnych form reklamowych.

Oczekiwania:
- Kreatywność;
- Otwartość na nowe trendy;
- Dobra znajomość oprogramowania ADOBE (Photoshop, Illustrator);
- Znajomość trendów graficznych i projektowych;
- Samodzielności i umiejętności pracy zdalnej w oparciu o specyfikację.

Wymagania:
- Doświadczenie w branży interaktywnej;
- Umiejętność cięcia grafiki na potrzeby szablonów www.

Oferujemy:
- Udział w realizacji ambitnych projektów interaktywnych – stron www, serwisów internetowych, sklepów internetowych itp.;
- Możliwość rozwoju i samorealizacji;
- Możliwość zapoznania się ze specyfiką pracy, zdobycia praktycznej wiedzy z branży e-commerce i web 2.0.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-07-30
Wyświetlona: 7193 razy