Grafik/ Graphic designer / Web designer.

praca it: etat dla Berber Sp z o.o. / Poznań

Tagi: Grafik Graphic designer Web designer

Studio Berber, agencja interaktywna z siedzibą w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko Grafik/ Graphic designer / Web designer.

Jeśli chcesz uczestniczyć w fajnych projektach, rozwijać się a przy tym dobrze się bawić, napisz do nas.
Obowiązki:
- Projektowanie layoutów serwisów www na podstawie specyfikacji,
- Projektowanie aplikacji mobilnych,
- Projektowanie oraz rozbudowa struktur, funkcjonalnych serwisów www,
- Projektowanie interfejsów użytownika.
Wymagania:
- znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator),
- świadomość projektowania RWD,
- świadomość UX,
- chęć nauki.
Atutami będą:
- Znajomość Wordpress,
- Znajomość podstaw HTML,
- Język angielski.
Oferujemy:
- ciekawe projekty,
- pracę w profesjonalnym zespole,
- otwartość na niekonwencjonalne pomysły,
- dobre wynagrodzenie.

Serdecznie zapraszamy,
Studio Berber

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-25
Wyświetlona: 6801 razy