Java Developer - ciekawy projekt

praca it: etat dla RINF IT Solutions / Wrocław

Tagi: java j2ee spring hibernate JavaEE

Jesteś błyskotliwy i kreatywny?
Chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe?

Dla naszego partnera biznesowego z sektora IT poszukujemy kandydatów na stanowisko Developera Java. Projekty realizowane są dla wiodących instytucji z Polski i UE. Zapewniamy stały rozwój i możliwość pracy w ciekawych projektach.

Oferta skierowana jest również do studentów ostatnich lat informatyki i kierunków powiązanych, którzy chcieliby rozwijać się Java.

Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska:
• programowanie wg przygotowanych założeń projektowych,
• uszczegóławianie założeń projektowych,
• wytwarzanie, modyfikowanie, komentowanie kodu źródłowego,
• prowadzenie testów jednostkowych i integracyjnych;
Wymagania:
• znajomość JavaEE,
• znajomość Spring/Hibernate,
• znajomość programowania obiektowego;

Oferujemy:
• Atrakcyjne zarobki
• Pracę w stabilnej firmie
• Możliwość rozwoju
• Pakiet benefitów

Osoba do kontaktu: Anna Zadurska
Mail: [email protected]
Tel: +48 883 780 090

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-27
Wyświetlona: 5031 razy