Główny programista Magento - stała współpraca

praca it: etat dla Redan SA / Łódź

Tagi: PHP MySQL Programista Magento Zend

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko
  • Stabilne warunki współpracy
  • Elastyczne godziny współpracy
  • Pracę nad innowacyjnymi projektami
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników

Zadania:

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania w technologii PHP
  • Dbanie o spójność architektury eCommerce
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych oraz współpraca z innymi członkami zespołu
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej dla tworzonego projektu i wprowadzanych zmian

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość technologii PHP
  • Dobra znajomość baz danych MySQL
  • Min. 5 zakończonych wdrożeń systemów e-commerce w oparciu o platformę Magento
  • Doświadczenie w tworzeniu modułów Magento
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Zaangażowanie i pomysłowość
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Znajomość technologii front-end (XHTML, CSS, jQuery)
  • Posiadanie działalności gospodarczej bądź gotowość do jej otwarcia
Dodatkowe atuty:
  • Znajomość frameworka Zend
  • Znajomość baz danych Oracle
  • Posiadanie certyfikatu Magento Certified Developer lub Magento Certified Developer Plus
  • Znajomość języka rosyjskiego

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-27
Wyświetlona: 5224 razy