Infrastructure Support Analyst

praca it: etat dla Cyclad / Katowice

Tagi: infrastructure linux język francuski administrator linux

Opis stanowiska:

• Utrzymanie i zarządzanie infrastrukturą serwerową
• Zapewnienie poprawnego funkcjonowania infrastruktury IT klienta
• Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych
• Eskalacja incydentów i kontakt z innymi zespołami
• Udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych procedur związanych z nadzorem infrastruktury IT

Wymagania:

• Doświadczenie w administrowaniu systemem Linux
• Doświadczenie w pracy z AIX, VMware, Windows Server 2003
• Dobra znajomość języka francuskiego
• Chęć rozwoju w obszarze IT

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Duże możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie z branży IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-29
Wyświetlona: 5430 razy