Software Developer

praca it: etat dla SoInteractive S.A. / Warszawa

Tagi: software developer android ios java PHP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- tworzenie serwisów internetowych
- tworzenie aplikacji mobilnych na Android i iOS
- projektowanie baz danych
- integracja z istniejącymi systemami, w tym IsaaCloud
- wsparcie techniczne dla klientów

WYMAGANIA:
- znajomość przynajmniej dwóch z podanych języków programowania: PHP, Java, Python, Objective C
- umiejętność korzystania z systemów zarządzania wersjami (w szczególności git)
- znajomość relacyjnych baz danych (w szczególności MySQL)
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji, prowadzenie korespondencji, komunikację z klientem
- gotowość do nauki nowych technologii
- samodzielność

MILE WIDZIANE:
- znajomość Node.JS, jQuery, AngularJS, Bash
- znajomość Unixa, Apache
- znajomość nierelacyjnych baz danych (w szczególności MongoDB)
- doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych na Android i iOS

OFERUJEMY:
- Udział w ciekawych, zaawansowanych technologicznie projektach
- Atrakcyjne warunki finansowe adekwatne do Twojego doświadczenia
- Elastyczne godziny pracy
- Doskonałą lokalizację biura – Warszawa, Śródmieście
- Pakiet prywatnej opieki medycznej

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-08-29
Wyświetlona: 4799 razy