Front-End Developer

praca it: etat dla McCANN Worldgroup / Warszawa

Tagi: front end front-end developer front-end developer

McCANN Worldgroup wywodzi się z amerykańskiej agencji reklamowej McCANN Erickson, która jako pierwsza agencja sieciowa pojawiła się w Polsce. Jesteśmy światowym liderem w branży, a nasza historia sięga 1902 roku. Należąca IPG (NYSE: IPG), McCANN Worldgroup zatrudnia 23 000 pracowników w ponad 120 krajach.

MRM//McCANN jest jedną z czołowych agencji na świecie, specjalizujących się w digitalu. Działa w 22 krajach, oferując swoim klientom rozwiązania bazujące na połączeniu kreatywności i nowoczesnych technologii.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za architekturę rozwiązań front-end’owych i wspieranie działań w zakresie technologii mobilnych w ramach agencji MRM//McCANN. Do jej obowiązków będzie należało: współpraca z Project Managerami, analiza potrzeb klienta i dobór odpowiednich rozwiązań.

Portfolio projektów obejmuje zarówno tworzenie HTML5/CSS/JS zgodnie z otrzymaną specyfikacją / projektem, modyfikowanie istniejącego już kodu HTML / CSS, tworzenie i optymalizację skryptów JS, jak również przygotowywanie szablonów mailingowych na podstawie dostarczonych szablonów graficznych.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość HTML / CSS działający w głównych przeglądarkach
• Dobra znajomość języka programowania JavaScript, a także dobra znajomość jQuery
• Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie
• Umiejętność wykorzystywania nowoczesnych urządzeń teleinformatycznych
• Znajomość mediów społecznościowych
• Znajomość angielskiego w zakresie czytania dokumentacji technicznej
• 2-4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako webdeveloper/ programista serwisów internetowych

Oferujemy:

• odpowiedzialną pracę w dużej agencji reklamowej o zasięgu międzynarodowym
• ciekawe, interdyscyplinarne projekty w ramach międzynarodowego klienta
• bycie częścią młodego, dynamicznego zespołu specjalistów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-02
Wyświetlona: 5080 razy