Konsultant Business Intelligence

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: BI Business Intelligence Microsoft SSAS SSIS SSAS OLAP ETL Konsultant Consultant doradztwo consulting

Opis Stanowiska
Osoba zatrudniona na ww stanowisku będzie odpowiedzialna za :

-Projektowanie rozwiązań Business Intelligence w oparciu o technologie Microsoft (SSIS, SSAS, -SSRS)
Zarządzanie zespołem projektowym (developerzy i analitycy)
-Współpracę z klientem na wszystkich etapach wdrażania i utrzymania systemów Business Intelligence

Wymagania
-Wykształcenie wyższe techniczne
-Minimum 4 lata doświadczenia w realizacji złożonych projektów Business Intelligence
—Bardzo dobra praktyczna znajomość technologii Microsoft, w tym: SSIS, SSAS, SSRS
-Umiejętność projektowania i tworzenia mechanizmów ETL oraz kostek OLAP
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
-Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
-Zdolność analitycznego myślenia
-Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
-Dyspozycyjność oraz mobilność w zakresie realizacji projektów

Oferujemy
-Pracę w renomowanej firmie przy realizacji projektów dla wiodących klientów polskich i zagranicznych
-Szerokie możliwości szybkiego rozwoju zawodowego dzięki jasno zdefiniowanej ścieżce kariery
-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Atrakcyjny pakiet szkoleń i certyfikacji

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-10
Wyświetlona: 5050 razy