Grafik DTP/Webdesigner

praca it: etat dla Flov Agencja Kreatywna / Wrocław

Tagi: Illustrator Photoshop Adobe

GRAFIK DTP/WEBDESIGNER

Miejsce pracy: WROCŁAW
Region: dolnośląskie

OPIS STANOWISKA

• tworzenie projektów serwisów www
• tworzenie projektów graficznych i materiałów reklamowych
• projektowanie identyfikacji wizualnych marek i produktów

WYMAGANIA

• doświadczenie na podobnym stanowisku poparte ciekawym portfolio
• biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign)
• znajomości zasad projektowania RWD
• znajomość zasad związanych z projektowaniem: kompozycja, wyczucie koloru i typografia
• umiejętność przygotowania materiałów do druku oraz znajomość składu DTP
• stałe śledzenie trendów i najnowszych standardów projektowania
• dobra organizacja pracy i terminowość

DODATKOWE ATUTY

• Znajomość programu Flash

OFERUJEMY

• atrakcyjne warunki finansowe
• pracę w dynamicznym i młodym zespole
• przyjazną, nie-korporacyjną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z portfolio, na adres rekrutacja[małpa]theflov.com w temacie maila wpisując: GRAFIK DTP / WEBDESIGNER

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-11
Wyświetlona: 5779 razy