Analityk Systemowy

praca it: etat dla Devonshire Sp z o.o. / Warszawa

Tagi: Analityk biznesowy analityk systemowy analiza biznesowa analiza systemowa UML system analyst business analyst Entrprise Architect business requirements analysis

Opis Stanowiska:
Osoba na stanowisku Analityka Systemowego będzie odpowiedzialna mi.in. za zbieranie wymagań biznesowych, analizę, pisanie instrukcji i przypadków testowych oraz przełożenie potrzeb biznesu na język osób technicznych.

Wymagania
-Swobodna komunikacja w j.angielskim(w mowie i w piśmie, min. C1)
-Min. 2 lata doświadczenia w analizie systemowej
-Mile widziane doświadczenie w analizie biznesowej
-Background techniczny (Java, c#) – pożądany
-Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej – warunek konieczny
-Bardzo dobra znajomość UML
-Znajomość narzędzi wspierających analizę np. Enterprise Architect Software
-Umiejętności analityczne
-Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
-Umiejętność myślenia“out of the box”
-Umiejętność pracy w ramach zespołu projektowego

Oferujemy
-Umowę o pracę
-Międzynarodowe środowisko
-Przyjazną atmosferę pracy
-Dużą “widoczność” w ogranizacji
-Samodzielne stanowisko
-Współpracę z tzw. biznesem jak i działem technicznym
-Rozwój w kierunku Subject Matter Expert
-Pakiet szkoleń
-Bogaty pakiet benefitów m.in. karta mulisport, opieka medyczna, ubezpieczenia na życie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-11
Wyświetlona: 4953 razy