Programista HTML / Javascript

praca it: etat dla GroMar Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: HTML Javascript

GroMar® jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą w branży informatycznej od 1999 roku. W 2011 roku znaleźliśmy się na 21 miejscu wśród 50 najszybciej rozwijających się firm technologicznych w centralnej Europie według rankingu „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe”. Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań e-learningowych, a misją naszej firmy jest propagowanie nowoczesnych form nauczania oraz oferowanie użytecznych narzędzi informatycznych, służących skutecznemu nauczaniu.

Opis stanowiska pracy

• tworzenie szkoleń e-learningowych i materiałów szkoleniowych we współpracy z pozostałymi członkami zespołu,
• udział w pracach projektowych oraz rozwoju produktów,
• programowanie w językach JavaScript oraz HTML5,
• tworzenie aplikacji działających online oraz na urządzenia mobilne,

Oferujemy:
• współpracę z renomowanymi klientami
• pracę z nowoczesnymi rozwiązaniami
• możliwość realizacji własnych pomysłów
• możliwość zdobycia doświadczenia
• doskonałą atmosferę w pracy z młodym entuzjastycznym zespołem
• umowę o pracę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-15
Wyświetlona: 5098 razy