Windows Server Administrator

praca it: etat dla CYCLAD / Kraków

Tagi: Windows Server Active Directory Administrator

Aktualnie dla naszego klienta – światowego lidera w branży zaawansowanych technologii IT, który dostarcza kompleksowe usługi dla klientów z całej Europy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Windows Server Administrator do pracy w Krakowie.

Opis stanowiska:
Projektowanie, administrowanie, wzmacnianie, zarządzanie, testowanie/analizowanie oraz utrzymywanie środowiska Microsoft Windows Server (Wintel) dla zróżnicowanych klientów. Rozwiązania mogą dotyczyć zarówno małych jak i dużych środowisk.

Wymagania:
• Minimum 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość produktów Windows Server (2003 – 2012 R2)
• Doświadczenie w pracy w dużych środowiskach Windows Server (wraz z wirtualizacją)
• Bardzo dobra praktyczna znajomość Active Directory oraz innych powiązanych z Windows Server usług
• Doświadczenie w zakresie (VMWare, Hyper-V)
• Doświadczenie w pracy z innymi produktami Microsoft będzie mile widziane (Exchange, SQL, Lync, SharePoint)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-15
Wyświetlona: 5490 razy