MS Exchange Administrator / Office 365 Administrator

praca it: etat dla CYCLAD / Kraków

Tagi: Windows Server Microsoft Exchange

Aktualnie dla naszego klienta – światowego lidera w branży zaawansowanych technologii IT, który dostarcza kompleksowe usługi dla klientów z całej Europy, poszukujemy kandydatów na stanowisko MS Exchange Administrator do pracy w Krakowie.

Opis stanowiska:
• Projektowanie, administrowanie, wzmacnianie, zarządzanie, testowanie/analizowanie oraz utrzymywanie rozwiązań Microsoft Exchange dla zróżnicowanych klientów
• Budowanie infrastruktury od podstaw
• Odpowiedzialność za migracje oraz aktualizacje
• Bezpośrednia współpraca z firmą Microsoft

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Wyższe wykształcenie kierunkowe
• Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Exchange Server (2007 – 2013)
• Znajomość Windows Server (2003 – 2012 R2)
• Znajomość Active Directory
• Znajomość protokołów sieciowych takich jak: DNS, SMT itp.
• Dyspozycyjność do podróży służbowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
• Doświadczenie w obsłudze innych serwerów poczty (Lotus Domino, Novell)
• Doświadczenie w migracji i administracji Microsoft Office 365

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-15
Wyświetlona: 5414 razy