Programista Java

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: Programista Java

Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Obecnie dla naszego klienta z wieloletnim doświadczeniem w zakresie rozwiązań informatycznych dla firm z całego kraju poszukujemy osób na stanowisko Programisty Java w siedzibie spółki w Warszawie. Firma jest odpowiedzialna za udzielanie wsparcia merytorycznego i technicznego w zakresie IT, usług handlowych oraz finansowych.

Opis stanowiska:
• Specyfikacja technicznych oraz funkcjonalnych wymagań dotyczących E-commerce
• Nadzór i współpraca z grupami analityków, architektów i testerów w celu odpowiedniego dostosowania wymagań
• Analiza możliwości wymagań systemowych i usprawnień dla istniejących systemów oraz ich rozwój
• Dostosowywanie technologii do wymagań użytkowników i systemów
• Przewidywanie, analizowanie, odpowiadanie oraz rozwiązywanie funkcjonalnych lub niefunkcjonalnych problemów bądź zagrożeń i oferowanie alternatywnych rozwiązań
• Poszukiwanie możliwości usprawnienia procesów biznesowych , interfejsu użytkownika oraz ich funkcjonalności

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku przy projektach z bankowości internetowej i mobilnej
• Min. 3 lat doświadczenia we wdrażaniu modułów bankowych
• Znajomość systemów operacyjnych IBM AIX/UNIX, Linux, Websphere, MQ, webservices, J2EE, Struts lub HTML5
• Znajomość RDBMS, Prefer Oracle 11, Blueprint, HP Quality center, Rational Team Concert, MS Project będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Możliwość rozwoju w firmie z wieloletnim doświadczeniem
• Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym CC14/JAVDEV/WWA/SCIGANI/2495 w tytule wiadomości e-mail na adres [email protected]

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-18
Wyświetlona: 4322 razy