Grafik / webdesigner

praca it: etat dla Autentika / Warszawa

Tagi: Grafik / webdesigner

Autentika, agencja interaktywna specjalizująca się w nowoczysnych trendach marketingu internetowego (m.in. web 2.0, widgety, blogi), w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
•Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby Internetu: od prostych elementów interfejsów po rozbudowane serwisy, portale;
•Czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów.

Wymagania:
•Minimum roczne doświadczenie w agencji interaktywnej;
•Znajomość najnowszych trendów internetowych;
•Bogate i ciekawe portfolio;
•Umiejętność argumentowania wybranej linii kreatywnej;
•Ukierunkowanie na skuteczną i konsekwentną realizację celów;
•Umiejętność łączenia wysokiej estetyki i atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością;
•Kreatywna głowa i wyobraźnia, poczucie estetyki;

Oferujemy:
•Pracę w warszawskim oddziale firmy;
•Pracę w młodym, ale profesjonalnym zespole;
•Uczestnictwo w nowatorskich, pionierskich projektach;
•Perspektywy rozwoju zawodowego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-08-11
Wyświetlona: 6519 razy