Front-end Developer

praca it: etat dla OneStep Software Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: HTML5 CSS3 PHP frontend Javascript

OneStep Software Sp. z o.o. zajmuje się wyszukiwaniem utalentowanych i ambitnych Specjalistów z branży IT.

Co różni nas od innych?
- szanujemy Twoją pracę. Nie jesteś dla nas maszyną do klepania kodu;
- uważamy, że jak ktoś jest do wszystkiego, to jest do niczego. Pracujesz tylko w wybranych przez siebie
technologiach;
- dajemy szansę uczestnictwa w ciekawych projektach zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko Front-end Developer.
Poniżej więcej szczegółów:

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość HTML i CSS (HTML5, CSS3)
- znajomość języka programowania PHP w stopniu pozwalającym na zrozumienie napisanego kodu
- biegłość w JavaScript oraz jQuery
- znajomość systemów kontroli wersji

Mile widziane:
- doświadczenie w budowie serwisów dla urządzeń mobilnych
- znajomość programów graficznych

Klient oferuje:
- pracę przy ciekawych i różnorodnych projektach,
- stabilne zatrudnienie,
- duże możliwości rozwoju zawodowego
- naprawdę przyjazną atmosferę pracy w gronie sympatycznych ludzi
- wynagrodzenie w wysokości 4000-7000 zł brutto
- możliwość wyboru formy umowy

Obowiązki na stanowisku:
- wdrażanie aplikacji webowych
- utrzymywanie i rozwój istniejący aplikacji
- tworzenie dokumentacji.

Jeśli jednak uważasz, że to nie jest czas na rozmowę o współpracy z nami, a znasz inną osobę, której kompetencje odpowiadają wyżej wymienionym – proszę o kontakt.

– tylko u nas pierwszą nagrodę otrzymasz już po wysłaniu wartościowej kandydatury spełniającej wymagania – jeżeli osoba, którą poleciłeś/aś zostanie przez nas zatrudniona – otrzymasz łącznie do 3000 zł w 3 ratach po każdym przepracowanym miesiącu.

Nr wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia 10376.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-22
Wyświetlona: 4705 razy