JEE Developer

praca it: etat dla Rinf spółka z o. o. / Wrocław

Tagi: JEE Develper Programista Java

Chcesz rozwijać się w branży IT?
Chciałbyś zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe?
Chcesz spróbować?
Dajemy Ci tę szansę, wystarczy, że zgłosisz się do nas!

Dla naszego Klienta z sektora IT poszukujemy Specjalistów na stanowisko: JEE Developer
lokalizacja: Wrocław

Uwaga: na bardzo podobne stanowisko poszukujemy Kandydatów do Klientów z innych lokalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV.

Zakres obowiązków:
• Zaplanowanie oraz napisanie aplikacji zgodnie z wymogami Klienta
• Ustalanie z Klientem szczegółów dotyczących projektu
• Prowadzenie dokumentacji wykonywanej pracy

Oczekiwania:
• Doświadczenie w programowaniu z użyciem języka JEE.
• Praktyczne doświadczenie w rozwoju aplikacji back – end.
• Znajomość OOD oraz wzorców projektowych.
• Znajomość Spring oraz Hibernate.
• Znajomość SQL
• Umiejętności komunikowania się w języku angielskim

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w miłej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-25
Wyświetlona: 4488 razy