PL/SQL Developer

praca it: etat dla Cyclad / Warszawa

Tagi: PL/SQL Oracle

Warszawa

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w sektorze IT/ICT. Podstawowy zakres świadczonych przez nas usług obejmuje Rozwiązania Kadrowe, Cyclad Tools, Outsourcing IT oraz usługę Software House. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i Pracownikami.

Aktualnie dla naszego Klienta, którym jest firma będąca liderem na rynku obsługi płatności bezgotówkowej poszukujemy PL/SQL Developera, który dołączy do zespołu specjalistów w Warszawie.

Opis stanowiska:
• Programowanie rozwiązań informatycznych na podstawie projektów technicznych
• Testy jednostkowe komponentów oprogramowania
• Analiza wydajności systemów produkcyjnych i tuning/poprawa wydajności systemów
• Przygotowywanie estymat wysiłku i czasu dla zlecanych zadań
• Raportowania postępu prac do przełożonych
• Identyfikacja obszarów ryzyka i określanie sposobów ich neutralizacji

Wymagania:
• Znajomość środowiska PL/SQL i narzędzi środowiska programistycznego Oracle
• Doświadczenie w tworzeniu GUI (Oracle Forms, Oracle Application Express)
• Doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi kontroli wersji, zarządzania zmianami oraz w procesach tworzenia oprogramowania i dokumentacji
• Gotowość do zdawania certyfikatów OCA, OCP
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacja
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, łatwość uczenia się nowych technologii

Mile widziane:
• Umiejętność pisania skryptów w Perl
• Doświadczenie z systemami Unix, Linux
• Znajomość zagadnień związanych z hurtowniami danych

Oferujemy:
• Możliwości rozwoju zawodowego
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Konkurencyjne wynagrodzenie

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami).”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-09-29
Wyświetlona: 4751 razy