Programista Gier

praca it: etat dla dotCommunity / Kraków

Tagi: Programista Gier Game Developer Action Script AS ActionScript

Firma będąca wiodącym twórcą oprogramowania, która dostarcza rozrywkę kilkudziesięciu tysiącom graczy na całym świecie, poszukuje osoby na stanowisko:
Game Developer

Obowiązki:

• Implementacja nowych gier oraz dalszy rozwój już istniejących
• Tworzenie doskonałego produktu współpracując z całym zespołem
• Ciągły rozwój osobisty i poszukiwanie nowych rozwiązań
• Wspomaganie procesu projektowania nowych gier
Wymagania:
• Biegła znajomość przynajmniej jednego z powszechnie używanych języków
programowania (Action Script 3.0, Java, C++, Objective-C)
• Gotowość do nauki nowych technologii, w szczególności platformy Adobe
Flash oraz Action Script 3.0
• Pasja do tworzenia oprogramowania w najwyższej jakości
• Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć pomocy ludziom wokół

Mile widziane:

• Znajomość platformy Flash (biblioteki Starling, TweenMax, Robotlegs)
• Znajomość HTML/CSS
• Wykształcenie wyższe techniczne (lub ostatnie lata studiów)
• Praca w środowisku Linuks i/lub Mac OS X

Oferta:

• praca w bardzo ciekawej i nowej branży
• duże możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zawodowego
• twórcza i przyjazna atmosfera pracy
• pakiet socjalny z prywatną opieką medyczną oraz kartą Multisport
• premia za dojazd rowerem do pracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-01
Wyświetlona: 5102 razy