Junior Developer

zlecenia it dla RINF IT Solutions Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Java JavaScript HTML J2EE Programista

Chcesz rozwijać się w branży IT?
Chciałbyś zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe?
Chcesz spróbować swoich sił w branży IT?
Dajemy Ci tę szansę, wystarczy, że zgłosisz się do nas!

Firma z branży IT o międzynarodowym zasięgu i z 11-letnim doświadczeniem na rynku, do swojej siedziby we Wrocławiu poszukuje młodych i dynamicznych osób na stanowisko:

JUNIOR DEVELOPER

Uwaga: na bardzo podobne stanowisko poszukujemy Kandydatów do Klientów z innych lokalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV.

Opis stanowiska:
• Udział w tworzeniu i utrzymaniu oprogramowania
• Projektowanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań
• Sporządzanie dokumentacji technicznej dla wykonywanych projektów

Oczekiwania:
• Student bądź absolwent studiów o kierunku technicznym
• Zainteresowanie i/lub doświadczenie w programowaniu obiektowym
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

• Mile widziane umiejętności techniczne:
- znajomość technik programowania obiektowego (np. Java/.Net),
- znajomość języków skryptowych (JavaScript, a także HTML, CSS)
- znajomość relacyjnych baz danych
- znajomość narzędzi do projektowania UML

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Współpraca z wiodącymi partnerami na rynku
• Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
• Pakiet świadczeń dodatkowych
• Pracę w kreatywnej i przyjaznej atmosferze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-01
Wyświetlona: 4640 razy