Reporting Developer

praca it: etat dla SMT Software / Katowice

Tagi: Analiza DB SQL

SMT Software to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 500 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

Katowice
DEV/RP/KAT/1014

Obowiązki:
• Tworzenie oraz analiza raportów z sektora finansowego
• Modelowanie relacyjnych i wielowymiarowych danych
• Pisanie zapytań w SQL
• Uczestniczenie w spotkaniach z Klientem
Wymagania:
• Dobra znajomość SQL
• Umiejętność programowania w dowolnym języku
• Znajomość budowy relacyjnych baz danych (Oracle)
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
• Doświadczenie w branży bankowej/finansowej
• Znajomość języka rosyjskiego
Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-08
Wyświetlona: 4891 razy