Projektant Systemów Informatycznych

praca it: etat dla O&S Computer Soft Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Projektowanie Java Enterprise Architect UML

Zakres zadań:
• weryfikacja wymagań dla systemów informatycznych w aspekcie możliwości realizacji,
• tworzenie dokumentacji technicznej systemów informatycznych z wykorzystaniem języka UML,
• określanie standardów kodowania oraz wzorców projektowych stosowanych w procesie wytwarzania oprogramowania,
• nadzór merytoryczny, konsultacje przy problemach w implementacji,
• wyznaczanie kierunków rozwoju technologii i narzędzi programistycznych,

Wymagania:
• wykształcenie wyższe (o profilu informatycznym lub pokrewnym)
• min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• umiejętności techniczne:

· praktyczna znajomość języków programowania: JAVA

· praktyczna znajomość baz danych: Oracle, MySQL

· umiejętność tworzenia zapytań w języku SQL

· doświadczenie w programowaniu w środowisku Eclipse

· doświadczenie w tworzeniu dokumentacji przy wykorzystaniu Enterprise Architect

· znajomość programowania i projektowania obiektowego

· praktyczna znajomość języka UML w stopniu umożliwiającym zrozumienie istniejącej i tworzenie nowej dokumentacji technicznej

· znajomość standardów tworzenia kodu źródłowego oraz wzorców projektowych wykorzystywanych w procesie wytwarzania oprogramowania
• umiejętność organizacji pracy własnej oraz pod presją czasu,
• kreatywność, otwartość na rozwój,

Oferujemy:
• ciekawą i pełną wyzwań pracę,
• przyjazną atmosferę pracy – wysoka kultura pracy i organizacji,
• atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy,
• stabilne zatrudnienie, długoterminowe projekty,
• szkolenia branżowe,
• elastyczne formy zatrudnienia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-14
Wyświetlona: 4978 razy