Handlowiec ds rozwiązań IT

praca it: etat dla PressitOn Polska / Częstochowa

Tagi: ERP CRM wizualizacje 3D sprzedaż opragromowanie projektowanie

Międzynarodowa grupa kapitałowa działająca na rynku irlandzkim, szkockim, polskim, ukraińskim oraz amerykańskim w kilku branżach poszukuje do swojego Centrum Zarządzania zlokalizowanego w Częstochowie specjalistów na stanowisko:

HANDLOWIEC DS ROZWIĄZAŃ IT

Jakie będą obowiązki potencjalnego kandydata:

  • poszukiwanie klientów na usługi oraz produkty z zakresu IT
  • prowadzenie negocjacji z klientami, udział w spotkaniach biznesowych, finalizacja kontraktów i utrzymywanie pozytywnych relacji
  • współpraca z działem Marketingu przy wycenie projektów, działaniach marketingowych oraz w ramach działalności PressitOn Studio
  • wyszukiwanie nowych zleceń dla firmy z obszaru szeroko pojętego IT
  • kompleksowa obsługa logistyczna prowadzonych projektów

Wymagania, które powinien spełniać idealny kandydat:

  • co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość rynku IT, dystrybutorów i dostawców sprzętu, oprogramowania,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność wykorzystywania różnego rodzaju źródeł informacji i wyszukiwania nowych rozwiązań
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane wykształcenie informatyczne
  • zainteresowanie systemami ERP i CRM oraz znajomość hurtowni sprzętu komputerowego będzie dodatkowym atutem

Najlepszemu kandydatowi oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • dobre warunki zatrudnienia, atrakcyjny system prowizyjny
  • pracę z ciekawymi projektami z obszaru zaawansowanych rozwiązań IT dla osób i firm

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-08-18
Wyświetlona: 14624 razy