Programista Symfony 2

praca it: etat dla iTV Media Interactive Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista PHP Lublin Symfony praca

iTV Media Interactive Sp. z o.o.

Spółka realizująca projekty IT z obszarów: Internet / TV / Facebook / Mobile.
Realizująca duże projekty, również dla dużych międzynarodowych klientów.

W związku z bardzo intensywnym rozwojem, poszukuje osób na stanowisko:

PROGRAMISTA SYMFONY 2

Chętnie także w charakterze Lidera Zespołu.
Miejsce pracy: Lublin, możliwość częściowo zdalnie

Opis stanowiska:
Osoba odpowiedzialna za tworzenie i rozwój zaawansowanych aplikacji Internetowych.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość: PHP OOP 5, MySQL 5.
  • Dobra znajomość frameworka Symfony 2.
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji: Git.
  • Swobodne posługiwanie się systemem Linux (Ubuntu lub podobne).
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaradność i samodzielność.
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji technicznych.

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami, w tym technologią interaktywnych aplikacji telewizyjnych.
  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia od 2.000,00 zł do 5.000,00 zł netto.
  • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
  • Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.
  • Elastyczne godziny pracy, w tym częściowa możliwość pracy zdalnej.
  • Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem spółki.
  • Premię uzależnioną od wyników spółki.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, w ambitnym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-15
Wyświetlona: 4790 razy