Praktykant IT

praca it: etat dla FPL Softilion Sp. z o.o. / Łódź

Tagi: Programista C#

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się spółki FPL Softilion, specjalizującej się we wdrażaniu systemów informatycznych oraz optymalizacji procesów biznesowych, poszukujemy osób na stanowisko:

PRAKTYKANT IT
Nr ref. PRIT/S/050809

OPIS STANOWISKA:
Osoby przyjęte na praktyki będą brały udział w rozwijaniu aplikacji biznesowych, tworzeniu prototypów oraz testowaniu oprogramowania. Praktykanci będą mieli okazję rozwinąć umiejętności w zakresie pracy zespołowej i praktyk programistycznych oraz poznać metodyki zarządzania projektami. Wybranym praktykantom oferujemy zatrudnienie.

WYMAGANIA:
• znajomość technologii .NET (poparta co najmniej dużymi projektami na studiach),
• dobra znajomość C#,
• wiedza z zakresu relacyjnych baz danych, tworzenie zapytań SQL,
• język angielski na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej,
• umiejętność pracy w grupie,
• znajomość platformy Sharepoint będzie dodatkowym atutem.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2009-08-19
Wyświetlona: 5860 razy