Programista .net / Visual Basic [okolice Wrocławia, 4000-6000 zł netto]

praca it: etat dla PGB HR / Wrocław

Tagi: net visual basic

Mój klient, którego tożsamość będę skłonna zdradzić w prywatnej wiadomości, potrzebuje do swojego zespołu specjalisty na stanowisko:

Programista .NET/ Visual Basic

Wynagrodzenie: 4000-6000 zł netto
Miejsce pracy: Okolice Wrocławia

Praca na samodzielnym stanowisku podlegającym szefowi działu IT, który rezyduje w siedzibie za granicą.

Zadania:

- utrzymywanie wewnętrznej aplikacji do zarządzania i planowania oraz rozwiązywanie problemów z nią związanych,
- rozwój funkcjonalności aplikacji,
- zapewnianie wsparcia technicznego użytkownikom aplikacji,
- stała i bezpośrednia współpraca z oddzaiałami firmy na całym świecie.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe informatyczne,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem),
- bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu:.Net Framework 4 (język Visual Basic), a także LINQ, WCF, SQL Serwer 2008, Crystal Report 2008, WebServices, Merise.

Nasz klient oferuje:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji,
- pracę w przyjaznej atmosferze, w pełnym wymiarze czasu pracy,
- bogaty pakiet socjalny (Multisport, ubezpieczenia grupowe, bony świąteczne, dopłaty do wypoczynku, wyjazdy integracyjne).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-16
Wyświetlona: 4791 razy