Tester Oprogramowania

praca it: etat dla ForManWay / Warszawa

Tagi: Test SOAP WebService REST JBoss

Klient ForManWay, firma specjalizująca się w realizacji projektów związanych z infrastrukturą IT dla instytucji finansowych, poszukuje osoby na stanowisko:

TESTER OPROGRAMOWANIA

Zadania:

- Wykonywanie i dokumentowanie testów oprogramowania: testy automatyczne (SoapUI, LoadUI) oraz testy manualne

- Przygotowywanie danych testowych

- Współpraca z Klientem w zakresie testów oprogramowania

- Tworzenie dokumentacji projektowej

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne) lub w trakcie ostatniego roku studiów

- Minimum roczne doświadczenie w testowaniu systemów opartych o usługi sieciowe (SOAP, WebService, JSON, REST)

- Doświadczenie z serwerami aplikacyjnymi JBoss (JAS)

- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Mile widziane:

- Doświadczenie z narzędziami testowymi SoapUI i LoadUI

- Doświadczenie programistyczne w Java i Oracle

Firma oferuje:

- Współpracę na zasadzie B2B

- Możliwość rozwoju i zdobycia unikalnego doświadczenia przy ciekawych międzynarodowych projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-23
Wyświetlona: 5040 razy