Junior PHP Developer

praca it: etat dla Fuero Interactive / Warszawa

Tagi: Junior PHP Programista

Fuero Interactive to agencja interaktywna specjalizująca się w e-marketingu dla dużych klientów, jaki nowych start-up’ów. W związku z intensywnym rozwojem szukamy osoby na stanowisko Junior PHP Developer

Oferujemy:
- pracę w doświadczonym, energicznym zespole
- miłą atmosferę pracy w zgranym teamie
- dogodną lokalizację biura (zaraz przy metrze)
- adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie
- możliwość stałego rozwoju swoich umiejętności

Wymagania:
- doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji (SVN, Mercurial)
- biegłość w obsłudze baz danych MySQL lub PostgreSQL
- znajomość programowania obiektowego PHP
- dobra znajomość HTML5, xHTML, JS, AJAX,
- podstawowa znajomość CSS
- teoretyczne podstawy modelu i metodyki MVC

Zadania:
- tworzenie zaawansowanych oraz pełnych wyzwań serwisów i aplikacji internetowych
- praca w zespole projektowym
- projektowanie struktury serwisów internetowych
- programowanie obiektowe PHP
- tworzenie struktury baz danych (MongoDB lub MySQL)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-24
Wyświetlona: 4491 razy