System Analyst

praca it: etat dla DIVANTE / Wrocław

Tagi: UML BPMN SQL XML Redmine

Divante: polska spółka IT/e-commerce, 6 lat na rynku, ponad 120 utalentowanych specjalistów i ponad 350 zadowolonych klientów (Burger King, Solar, KFC, Intersport, Praktiker, Reserved, Plus). Tworzymy dedykowane rozwiązania, które napędzają e-biznes.

Rozwijamy oprogramowanie korzystając z dobrych praktyk (metodyka pracy, zgrane teamy, specjalizacja) i stosujemy nowoczesne technologie (bazy NoSQL, frameworki, systemy rozproszone), a także rozwijamy własne projekty open-source.

Szczególnie dbamy o nasz Zespół – mamy niepowtarzalną atmosferę pracy, zapewniamy szkolenia, warsztaty, certyfikacje oraz kursy językowe. U nas będziesz mógł się rozwijać i zdobywać bogate doświadczenie.
Więcej o nas znajdziesz na www.divante.pl.

W związku ze stałym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Nr referencyjny: SC-WRO-SANA-2014/10

Opis stanowiska:

Szukamy osoby, która wesprze nas w tworzeniu dokumentacji projektowej i jej aktualizacji oraz procesie sprzedażowym. Będziesz uczestniczył w tworzeniu projektów, które realnie wspierają biznes naszych klientów.

*Zakres obowiązków:

*Analiza technicznych wymagań klientów i proponowanie optymalnych rozwiązań technologicznych

*Tworzenie dokumentacji technicznej przedwdrożeniowej, spójnej z dokumentacją funkcjonalną, opisującej integracje systemów i migracje danych

*Wsparcie dla Analityków Biznesowych, Project Managerów i Programistów

*Wsparcie w procesie sprzedażowym (wyceny i warsztaty z klientem)

Szukamy osób:

*Posiadających doświadczenie na analogicznym stanowisku w branży IT

*Znających systemy informatyczne od strony programistycznej (techniki inżynierii oprogramowania, podstawy programowania)

*Praktycznie wykorzystujących notacje UML/BPMN

*Sumiennych, zaangażowanych, dobrze organizujących prace własną

*Posiadających wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne)

Doceniamy:

*Znajomość systemów sprzedażowych e-commerce i usług zewnętrznych typu email marketing, sytemy rekomendacji

*Znajomość relacyjnych baz danych (SQL)

*Znajomość działania webserwisów (SOAP, REST) i formatów danych (XML, JSON)

*Znajomość technik wirtualizacji serwerów, replikacji baz danych, mechaniznów keszowania

*Umiejętność pracy z systemami ticketowymi np. Redmine

*Znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN

*Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego, umożliwiającą komunikację z klientem zagranicznym

Oferujemy:

*Możliwość pracy dla wiodących klientów eCommerce z Polski, Europy i USA w projektach, które realnie wspierają ich biznes i szybkiego zaobserwowania efektów swojej pracy

*Szerokie możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez udział w ciekawych projektach oraz szkolenia i warsztaty

*Możliwość awansu w przejrzysty sposób (Junior, Standard, Senior, Team Leader)

*Możliwość pracy w metodykach zwinnych (Agile/SCRUM)

*Umowę o pracę lub inną wybraną formę współpracy

*Stabilne warunki zatrudnienia

*Możliwość pracy zdalnej

*Atrakcyjne wynagrodzenie

*Lekcje języka angielskiego

*Pakiet medyczny i kartę Multisport

*Bogatą biblioteczkę firmową, dostęp do Tutsplus.com

*Pyszną kawę i świeże owoce

*Imprezy integracyjne, wieczory filmowe i inne atrakcje

*Niepowtarzalną atmosferę pracy w biurze w centrum Wrocławia, z miejscem na odpoczynek i dogodnym dojazdem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-29
Wyświetlona: 5143 razy