Senior Developer / Technologie Java

praca it: etat dla BetterSolutions / Gdańsk

Tagi: java senior developer

BetterSolutions jest firmą technologiczną zlokalizowaną w Gdańsku. Swoją działalnością obejmujemy cały cykl życia technologii informatycznych począwszy od prac badawczych, przez rozwój systemów, aż po wprowadzanie na rynek dojrzałych produktów. Realizujemy projekty zarówno dla polskich, jak i zagranicznych Klientów, w tym dla dużych firm – liderów w swoich branżach.

W związku z rosnącą liczbą projektów oraz wzrostem ich zaawansowania i znaczenia, poszukujemy doświadczonego programisty posiadającego rozległą wiedzę techniczną, który pomoże nam sprostać wyzwaniom związanym z przejściem do kolejnego etapu rozwoju firmy.
Poszukujemy kandydata na stanowisko: Sr. Developer / Technologie Java

Twoimi zadaniami będą:
• Udział w procesie wytwarzania oprogramowania we współpracy z całym zespołem;
• Współodpowiedzialność za procesy i metodyki wytwarzania oprogramowania w firmie;
• Bycie mentorem dla młodszych programistów, który promuje i popiera stosowanie najlepszych praktyk, takich jak Agile;
• Identyfikowanie obszarów ryzyka w projektach oraz podejmowanie aktywnych działań zapobiegających sytuacjom krytycznym;

Wymagania:
• Duże doświadczenie w procesie tworzenia oprogramowania (od zbierania wymagań i wytyczania zaleceń technicznych, przez tworzenie architektury rozwiązań), dobra znajomość nowoczesnych platform tworzenia oprogramowania;
• 3+ lat doświadczenia w programowaniu w technologiach Java i środowisku Java EE (Spring, Hibernate, Tomcat, REST itd.);
• Kreatywność i innowacyjność w rozwiązywaniu problemów;
• Dobre zdolności komunikacyjne i znajomość języka angielskiego;

Jeśli czujesz, że umiesz więcej niż wymieniliśmy, to tym bardziej zapraszamy na rozmowę!

Co oferujemy:
• Udział w nowych inicjatywach projektowych i produktowych i we wdrażaniu wybranych rozwiązań na wszystkich etapach, od koncepcji przez realizację do wsparcia projekty (na przykład: http://projectaccus.eu);
• Innowacyjność: nowoczesne projekty realizowane przez młody i dynamiczny zespół we współpracy z wieloletnimi praktykami z danych branż;
• Możliwość bycia inicjatorem wielu zmian i ciągłe doskonalenie własnych umiejętności;
• Współpraca ze specjalistami spoza Polski;
• Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i umiejętności (maksymalny budżet na to stanowisko to 10.000 PLN netto);
• Pakiet socjalny (opieka medyczna, program kafeteryjny);
• Elastyczny czas pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-10-31
Wyświetlona: 5344 razy