Grafik Kreatywny

praca it: etat dla Agencja Brave Brain / Kraków

Tagi: Pakiet Adobe

Jesteśmy agencją reklamową specjalizującą się w kompleksowej obsłudze marketingowej wiodących marek na polskim rynku. Pracujemy m.in. dla: Luxoft, Polwax, AfiEurope, Megapolis, Kotanyi, Astra Polska i innych.

Zadania:
- udział w tworzeniu kampanii reklamowych dla wybranych klientów,
- tworzenie koncepcji kreatywnych na płaszczyźnie key visual’a,
- opracowanie identyfikacji wizualnej marek,
- współpraca z działem obsługi klienta.

Wymagania:
- kilkuletnie doświadczenie w branży reklamowej na stanowisku grafik kreatywny lub wyższym związanym z projektowaniem,
- biegła obsługa pakietu Adobe,
- otwartość, kreatywne myślenie,
- dokładność, rzetelność, terminowość,
- duża samodzielność i inicjatywa w działaniu,
- bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- pracę w zgranym, kreatywnym zespole,
- długoletnią przygodę kreatywną z nami,
- pracę dla ciekawych marek zarówno polskich jak i zagranicznych,
- dobre warunki zatrudnienia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-02
Wyświetlona: 5249 razy