Administrator systemów informatycznych (B2B)

praca it: etat dla Inter-Permit Group Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: administracja debian linux redhat

Dla producenta oprogramowania dla klientów biznesowych poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko:

Lokalizacja: Wrocław

Zadania:

Administracja aplikacjami tworzonymi przez firmę
Zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług IT
Konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo,
Rozwijanie systemów monitorujących i zarządzających,
Usuwanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji

Wymagania:

Dobra znajomość zagadnień sieciowych
Dobra znajomość systemów operacyjnych Linux (RedHat, Debian)
Doświadczenie związane z wirtualizacją w oparciu o rozwiązania firmy VMWare
Znajomość narzędzi zarządzania konfiguracją (np. puppet)
Doświadczenie z optymalizacją usług pod kątem skali/skalowalności
Znajomość baz danych MySQL, PostgreSQL oraz silnika Lucene (np. Elasticsearch)

Oferujemy:

Pracę z pasjonatami w swojej branży
Zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą
Atrakcyjne wynagrodzenie – 5-10 tys. zł netto!
Elastyczność, brak sztywnych godziny pracy
Dzienną dawkę kofeiny
Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-03
Wyświetlona: 5272 razy