Młodszy programista .NET

praca it: etat dla JOBS. PL / Warszawa

Tagi: Programista C# Net MySQL SOLID

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Nasz klient, jest liderem segmentu rynku “Outdoor Retail” (sprzęt i odzież sportowa) i obecnie posiada 180 sklepów na terenie Wielkiej Brytanii i innych krajów europejskich (także w Polsce) oraz rozbudowaną sieć sklepów internetowych, pragnie stworzyć pierwszy w Polsce oddział developerski. W tym celu poszukuje entuzjastycznego i utalentowanego kandydata na stanowisko:

Młodszy Programista .NET

Obowiązki:

  • programowanie na platformie .NET,
  • tworzenie scenariuszy unit test,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • implementacja rozwiązań zgodnie z dokumentacją.

Wymagania:

  • ukończenie studiów na kierunku informatyka lub pokrewnym (możliwe ostatnie lata studiów),
  • dobra znajomość.net C# 5.0,
  • znajomość Entity Framework 6,
  • dobra znajomość języka angielskiego,

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość zasad SOLID
  • doświadczenie z zakresu TDD, MVC oraz znajomość baz danych (Transact-SQL, MSSQL)

Oferta:

  • interesująca i ambitna praca w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • stałość zatrudnienia,
  • praca w miłej atmosferze.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-05
Wyświetlona: 4846 razy