Administrator baz danych Oracle

praca it: etat dla SMT Software / Kraków

Tagi: Oracle administrator

Obowiązki:
• Administrowanie, utrzymywanie i konfiguracja istniejących baz danych
• Optymalizacja oraz monitoring środowisk baz danych
• Analizowania i rozwiązywania problemów wydajnościowych
• Utrzymanie nieprodukcyjnych baz danych
• Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:
• Doświadczenie w administracji baz danych Oracle
• Doświadczenie z Oracle RMAN
• Znajomość systemów UNIX i Linux
• Znajomość SQL i PL / SQL
• Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-05
Wyświetlona: 4555 razy