Seniot IT Project Manager

praca it: etat dla ERS | Defines positive change / Kraków

Tagi: PM Agile Scrum Project Management IT

Dla naszego Klienta, firmy związanej z branżą reklamową, poszukujemy osoby na stanowisko:
Senior IT Project Manager

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• Przynajmniej 5 – 8 lat doświadczenia przy realizacji projektów informatycznych – aplikacji webowych lub mobilnych, wdrożeniach, wsparciu technicznym (mile widziane doświadczenie z Java);
• 2 -3 lata doświadczenia zarządzaniu realizacją dużych projektów webowych;
• Umiejętności analityczne, zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów;
• Doskonałe umiejętności organizacyjne, kierownicze, interpersonalne i komunikacyjne – umiejętność pracy z kilkoma projektami równolegle, w zmieniającym się środowisku i pod presją czasu;
• Umiejętność szybkiego przyswajania złożonych informacji technicznych i koncepcyjnych, określania kluczowych kwestii, tworzenia i prezentacji przygotowywanych rozwiązań (w sposób zrozumiały zarówno dla osób “technicznych”, jak i “nietechnicznym”, na wszystkich poziomach organizacji).

Obowiązki:
• Zarządzanie zespołem (złożonym z Designerów, Analityków Biznesowych, Architektów, Administratorów Baz Danych, Developerów, Testerów oraz Project Managerów), motywowanie, rozwiązywanie konfliktów, mentoring;
• Współtworzenie nowatorskich koncepcji i rozwiązań, planowanie (krótko – długoterminowe) pracy zespołu, wycena projektów – odpowiedzialność za najwyższą jakość, terminowość i budżet projektu;
• Nadzorowanie całego cyklu życia projektu: od analizy wymagań, poprzez projektowanie, implementację, testowanie i wdrażanie;
• Kontakty z Klientem.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku;
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
• Pakiet benefitów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-19
Wyświetlona: 5065 razy