Projektant - Programista PHP - Freelancer/praca zdalna (Poznań)

praca it: etat dla iTV Media Interactive Sp. z o.o. / Białystok

Tagi: PHP Symfony Symfony2 Projektant Białystok

iTV Media Interactive Sp. z o.o.

Spółka realizująca projekty IT z obszarów: Internet / TV / Facebook / Mobile.
Realizująca duże projekty, również dla dużych międzynarodowych klientów.

W związku z bardzo intensywnym rozwojem, poszukuje 6 osób na stanowisko:

Projektant – Programista PHP

Region: podlaskie

Opis stanowiska:
Osoba odpowiedzialna za projektowanie, tworzenie i rozwój zaawansowanych aplikacji Internetowych.
Chętnie także w charakterze Lidera Zespołu.

Praca do wyboru w: Lublin, Białystok lub możliwość pracy zdalnej (też elastyczne godziny pracy).

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość: PHP OOP 5, MySQL 5.
- Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji: Git.
- Swobodne posługiwanie się systemem Linux (Ubuntu lub podobne).
- Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaradność i samodzielność.
- Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji technicznych.

Dodatkowymi atutami będzie:
- Doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony2, ewentualnie: Zend, CakePHP.
- Doświadczenie w obszarze skalowalności aplikacji Internetowych.
- Znajomość zagadnień optymalizacji baz danych (MySQL).
- Znajomość technologii: HTML5 / Flash / Flex.
- Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji Internetowych.
- Znajomość zagadnień związanych z administracją serwerami (Linux).
- Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (SVN, Git).

Oferujemy:
- Elastyczne godziny pracy, praca w biurach: Lublin, Białystok lub możliwość pracy zdalnej.
- Pracę nad dużymi, ciekawymi i innowacyjnymi projektami.
- Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia do 6.000,00 zł netto.
- Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
- Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.
- Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem spółki.
- Premię uzależnioną od wyników spółki.
- Bardzo dobrą atmosferę pracy, w ambitnym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-19
Wyświetlona: 6035 razy