Project Manager

praca it: etat dla ERS|Defines positive change / Kraków

Tagi: PM IT PM Project Manager Kierownik projektu

Dla naszego Klienta, firmy związanej z branżą reklamową, poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • 3 – 5 lat doświadczenia przy realizacji projektów interaktywnych
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu takimi projektami
  • Teoretyczna znajomość technologii webowych i / lub mobilnych
  • Kreatywność, zdolność do analizy i szybkiego rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy

Obowiązki

  • Komunikacja z Klientami
  • Zarządzanie zespołem
  • Nadzorowanie całego cyklu życia projektu: od analizy wymagań, poprzez projektowanie, implementację, testowanie i wdrożenie

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2014-11-20
Wyświetlona: 5061 razy